HOBBY, Zelenina - Tykev k roubování okurek Fíkolistá, 4031 (Cucurbita ficifolia C. Bouché)
HOBBY, Zelenina – Tykev k roubování okurek Fíkolistá, 4031HOBBY, Zelenina – Tykev k roubování okurek Fíkolistá, 4031

Tykev k roubování okurek Fíkolistá

Tykev k roubování okurek Fíkolistá je tykev používaná jako podnož pro roubování okurek a melounů, má dobrou afinitu s většinou pěstovaných odrůd, podnož je rezistentní k fusáriovému vadnutí.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4031 Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev k roubování okurek Fíkolistá je tykev používaná jako podnož pro roubování okurek a melounů. Má dobrou afinitu s většinou pěstovaných odrůd. Bohatý kořenový systém odolný vůči půdním patogenům zajišťuje bujný růst naroubované rostliny a vysokou plodnost. Semena tykve vyséváme do kořenáčů asi 5 až 7 dní po výsevu okurek. Roubujeme do boku nebo do rozštěpu ve stadiu klíčních lístků, zavážeme lýkem nebo olověným plíškem. Rostliny udržujeme několik dní při vysoké vzdušné vlhkosti. Po ujmutí roubu seřízneme vegetační vrchol tykve i s klíčními listy. Podnož je rezistentní k fusáriovému vadnutí. Roubovanci vykazují vysokou toleranci k chladu a méně vyrovnané závlaze.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita ficifolia C. Bouché

Název slovensky

Tekvica

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.