HOBBY, Zelenina - Tykev k roubování okurek i melounů Bolt F1, 4041 ()
HOBBY, Zelenina – Tykev k roubování okurek i melounů Bolt F1, 4041HOBBY, Zelenina – Tykev k roubování okurek i melounů Bolt F1, 4041

Tykev k roubování okurek i melounů Bolt F1 (SM TETxSU)

Tykev k roubování okurek i melounů Bolt F1 je vyšlechtěná speciálně pro roubování okurek a melounů, naroubované rostliny mají bujnější vzrůst, vyšší násadu plodů, odolnost k chladu či jiným stresům.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4041 Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev k roubování okurek i melounů Bolt F1 – nová podnož vyšlechtěná speciálně pro roubování okurek a melounů – mezidruhový kříženec Cucurbita maxima x C. moschata typu Tetsukabuto. Semenáčky této podnože rostou velmi vyrovnaně a zároveň mají silnou dužnatou lodyhu, což jsou podstatné faktory usnadňující roubování. Bolt je vysoce tolerantní k vadnutí způsobenému houbami Fusarium, Pythium i Rhizoctonium. Naroubované rostliny mají bujnější vzrůst, vyšší násadu plodů, odolnost k chladu či jiným stresům a také výrazně delší životnost oproti pravokořenným okurkám či melounům.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Podnož na vrúbľovanie

Kolekce

Roubuj s námi

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

13+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.