HOBBY, Zelenina - Tykev k roubování okurek i melounů Sprinter F1, 4034 (Cucurbita maxima × cucurbita moschata)
HOBBY, Zelenina – Tykev k roubování okurek i melounů Sprinter F1, 4034HOBBY, Zelenina – Tykev k roubování okurek i melounů Sprinter F1, 4034

Tykev k roubování okurek i melounů Sprinter F1 (podnož)

Tykev k roubování okurek i melounů Sprinter F1 (podnož) je tykev používaná jako podnož pro roubování okurek a melounů, má výbornou afinitu s většinou pěstovaných odrůd, vyniká mohutným kořenovým systémem.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 15 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4034 Kategorie: , , , Štítky: , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev k roubování okurek i melounů Sprinter F1 (podnož) je tykev používaná jako podnož pro roubování okurek a melounů. Má výbornou afinitu s většinou pěstovaných odrůd. Vyniká mohutným kořenovým systémem, je rezistentní k fusáriovému vadnutí.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima x cucurbita moschata

Název slovensky

Tekvica

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

15 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.