PROFI, Zelenina SEMO - Tykev muškátová Laura, p4053 (Cucurbita moschata Duch. ex Poir.)

Tykev muškátová Laura

Raná odrůda typu máslové tykve s malým hruškovitým plodem o hmotnosti 1,0 až 1,5 kg, malý semeník je umístěn pouze v hlavě plodu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4053 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná odrůda typu máslové tykve s malým hruškovitým plodem o hmotnosti 1,0 až 1,5 kg. Malý semeník je umístěn pouze v hlavě plodu. Jasně oranžová dužnina má máslovou konzistenci a příjemnou oříškovou chuť. Používá se na pečení, přípravu polévek i kojeneckých příkrmů. Ranost je výraznou předností tohoto mini-butternutu. Výhodou je i dobrá násada (3 až 5 plodů na rostlině) a odolnost k padlí.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita moschata Duch. ex Poir.

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.