HOBBY, Zelenina - Tykev muškátová Moscata di Provenza, 4072 (Cucurbita moschata Duch. Ex Poir.)
HOBBY, Zelenina – Tykev muškátová Moscata di Provenza, 4072HOBBY, Zelenina – Tykev muškátová Moscata di Provenza, 4072

Tykev muškátová Moscata di Provenza

Velké, ploše kulovité a žebernaté plody o váze 8 – 10kg, slupka je tmavě zelená, plně vyzrálá je jasně oranžová, silně ojíněná, dužina je žlutohnědá, chutná.

21,85 Kč s DPH

(19,00 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4072 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Má velké, ploše kulovité a žebernaté plody o váze 8 – 10kg. Slupka je tmavě zelená, plně vyzrálá je jasně oranžová, silně ojíněná. Dužina je žlutohnědá, chutné. Dobře vyzrálý plod je díky voskové vrstvičce dobře skladovatelný. Tradiční, původně  francouzská odrůda, která nezklame chutí ani výnosem.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita moschata Duch. ex Poir.

Název slovensky

Tekvica muškátová

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.