PROFI, Zelenina SEMO - Tykev muškátová Nutria F1, p4052 (Cucurbita moschata Duch. ex Poir.)

Tykev muškátová Nutria F1

Máslová tykev s netypickým ploše kulovitým plodem o hmotnosti 0,8 až 1,2 kg, silná dužnina (3 až 5 cm) je v časné zralosti světle žlutá a dozrává do jasně oranžové barvy.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4052 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Máslová tykev s netypickým ploše kulovitým plodem o hmotnosti 0,8 až 1,2 kg. Silná dužnina (3 až 5 cm) je v časné zralosti světle žlutá a dozrává do jasně oranžové barvy. Má příjemnou máslově-ořechovou chuť. Malý semeník tvoří jen zhruba jednu čtvrtinu celkového objemu plodu. Obdobně jako jiné máslové tykve se Nutria výborně hodí k pečení, přípravě polévek i kojeneckých příkrmů. Nutria vás překvapí vysokou násadou (5 až 8 plodů na rostlině) i odolností k padlí a Fusariu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita moschata Duch. ex Poir.

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.