HOBBY, Zelenina - Tykev muškátová Serpentine, 4080 (Cucurbita moschata Duch. ex Poir.)
HOBBY, Zelenina – Tykev muškátová Serpentine, 4080HOBBY, Zelenina – Tykev muškátová Serpentine, 4080

Tykev muškátová Serpentine

Plazivá tykev druhu Cucurbita moschata, semeník je stejně jako u klasických krátkých butternutů pouze v kyjovitě rozšířené vrcholové části plodu.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4080 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vitální plazivá tykev patřící k typu butternut druhu Cucurbita moschata. Semeník je stejně jako u klasických krátkých butternutů pouze v kyjovitě rozšířené vrcholové části plodu. Dlouhý krk plodu je tvořený pevnou oranžovou dužinou oříškové chuti. Plody jsou velmi vhodné na pečení, vaření a smažení. Plně vyzrálá je výborně skladovatelná.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita moschata Duch. ex Poir.

Název slovensky

Tekvica muškátová

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

17+2=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.