HOBBY, Zelenina - Tykev muškátová Stella F1, 4054 (Cucurbita moschata Duch. Ex Poir.)
HOBBY, Zelenina – Tykev muškátová Stella F1, 4054HOBBY, Zelenina – Tykev muškátová Stella F1, 4054

Tykev muškátová Stella F1

Tykev muškátová Stella F1 je hybridní odrůda muškátové tykve s hruškovitým podlouhlým plodem o hmotnosti asi 1,5 kg. Má velmi vysoký výnosový potenciál.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4054 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Hybridní odrůda muškátové tykve s hruškovitým podlouhlým plodem velmi dobré kvality. Je vhodná jak pro čerstvé kuchyňské využití, tak pro zpracování a konzervaci. Má hladkou vnitřní strukturu s velmi výrazně tmavě oranžovou dužninou ořechové chuti. Poskytuje uniformní, středně velké plody o hmotnosti okolo 1,5 kg s malou dutinou obsahující semena. Rozměry plodu jsou 220 až 225 x 10 až 12 cm. Má velmi vysoký výnosový potenciál. Je rezistentní k ZYMV (Zucchini Yellow Mosaic Virus – Virus žluté mozaiky cukety) a k PRSV (Papaya ringspot virus).

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita moschata Duch. ex Poir.

Název slovensky

Tekvica muškátová

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.