HOBBY, Zelenina - Tykev obecná Baby Spaghetti F1, 4061 (Cucurbita pepo. L.)
HOBBY, Zelenina – Tykev obecná Baby Spaghetti F1, 4061HOBBY, Zelenina – Tykev obecná Baby Spaghetti F1, 4061

Tykev obecná Baby Spaghetti F1

Tykev obecná Baby Spaghetti F1 je raná středně vzrůstná špagetová tykev s baby plody, vegetační doba do prvních plodů je jen 90 dní, odrůda má výbornou skladovatelnost.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,4 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4061 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev obecná Baby Spaghetti F1 je raná středně vzrůstná špagetová tykev s baby plody. Vegetační doba do prvních plodů je jen 90 dní, tedy je přibližně o 20 dní ranější než tradiční špagetové tykve. Tykev Baby Spaghetti poskytuje vyrovnané, atraktivní, žlutooranžové plody oválného tvaru o hmotnosti 0,4 až 0,6 kg. Dužnina tykve se při plné zralosti dělí na nitkovité žlutooranžové špagety s vynikající oříškovou příchutí. Tato tykev je velmi výnosná, poskytuje 15 až 20 plodů na jedné rostlině. Baby Spaghetti vyniká excelentní skladovatelností, plně vyzrálé plody vydrží v suchu a při teplotě 20 až 22 °C až do konce května.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,4 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

0+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.