HOBBY, Zelenina - Tykev obecná Vegetable Spagheti, 4085 (Cucurbita pepo L.)
HOBBY, Zelenina – Tykev obecná Vegetable Spagheti, 4085HOBBY, Zelenina – Tykev obecná Vegetable Spagheti, 4085

Tykev obecná Vegetable Spagheti

Plazivá, pokožka plodu tvrdá, atraktivní žluté barvy, hladká, dužnina je jemná, tenká, nitkovitá, po uvaření plodu se rozpadá na vlákna podobná špagetám.

41,29 Kč s DPH

(35,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4085 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Plody 20–30 cm dlouhé, vejčitě oválné, váží okolo 2 kg. Plazivá rostlina, bujně rostoucí. Pokožka plodu tvrdá, atraktivní žluté barvy, hladká. Dužnina je jemná, tenká, nitkovitá, po uvaření plodu se rozpadá na vlákna podobná špagetám. Pokrm obsahuje velmi málo kalorií, může být proto servírován jako dietní těstoviny velmi jemné chuti. Vegetační doba je 90 dní. V suchu a chladu je skladovatelná do konce roku.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

15+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.