PROFI, Zelenina SEMO - Tykev okrasná Andělská křídla, p9214 (Cucurbita pepo)

Tykev okrasná Andělská křídla

Tykev okrasná Andělská křídla je různobarevná směs okřídlených plodů, je jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony, kterou pěstujeme jako jiné tykve.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9214 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykvičky s křídly jsou po celém obvodu plodu. Andělská křídla jsou výběrovou směsí tvarů i barev. Tykev je jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony. Pěstujeme ji jako jiné tykve, můžeme ji nechat popínat po pergole nebo jiné konstrukci. Přináší množství drobných plodů ve směsi barev a tvarů. Upřednostňuje slunnou lokalitu a teplé záhřevné půdy. Délka protáhle kulovitých plodů je 14 až 18 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo

Název slovensky

Tekvica okrasná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.