HOBBY, Květiny letničky - Tykev okrasná Celebration F1, 9203 (Cucurbita pepo)
HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Celebration F1, 9203HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Celebration F1, 9203

Tykev okrasná Celebration F1

Menší žebernaté žlutooranžové plody s výrazným tmavě oranžovým žíháním, plody jsou výborně skladovatelné s výrazně zbarvenou nasládlou dužinou.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1 g

Skladem

Katalogové číslo: 9203 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Menší žebernaté žlutooranžové plody s výrazným tmavě oranžovým žíháním, plody jsou výborně skladovatelné s výrazně zbarvenou nasládlou dužinou. Jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony. Pěstujeme jako jiné tykve, můžeme ji nechat popínat po pergole nebo jiné konstrukci. Přináší množství drobných plodů ve směsi barev a tvarů. Upřednostňuje slunnou lokalitu a teplé záhřevné půdy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo

Název slovensky

Tekvica okrasná

Obsah

1 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.