HOBBY, Květiny letničky - Tykev okrasná Ga Ga Ga F1, 9208 (Cucurbita pepo. L.)
HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Ga Ga Ga F1, 9208HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Ga Ga Ga F1, 9208

Tykev okrasná Ga Ga Ga F1 (SM 131/19)

Tykev okrasná Ga Ga Ga F1 je hybridní odrůda tykve, plody jsou protáhle hruškovitého tvaru se zahnutým krkem. Mladé plody jsou jedlé, plně vyzrálé plody jsou určené pro dekoraci.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9208 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev okrasná Ga Ga Ga F1 je hybridní odrůda tykve typu crookneck vytvářející keříček. Plody jsou protáhle hruškovitého tvaru se zahnutým krkem. Mají žlutou barvu, pro dekorativní účely doporučujeme nechat plně vyzrát až do barvy oranžové. Mladé plody jsou jedlé, plně vyzrálé plody jsou určené pro dekoraci.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica plazivá

Balení

Barevné sáčky

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+10=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.