HOBBY, Květiny letničky - Tykev okrasná Galaxy of Stars, 9204 (Cucurbita pepo)
HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Galaxy of Stars, 9204HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Galaxy of Stars, 9204

Tykev okrasná Galaxy of Stars

Jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony, kterou pěstujeme jako jiné tykve, má drobné hvězdicovité plody s výraznou kresbou.

60,38 Kč s DPH

(52,50 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,4 g

Skladem

Katalogové číslo: 9204 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Drobné hvězdicovité plody s výraznou kresbou. Jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony. Pěstujeme jako jiné tykve, můžeme ji nechat popínat po pergole nebo jiné konstrukci. Přináší množství drobných plodů ve směsi barev a tvarů. Upřednostňuje slunnou lokalitu a teplé záhřevné půdy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo

Název slovensky

Tekvica okrasná

Obsah

0,4 g

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+4=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.