HOBBY, Květiny letničky - Tykev okrasná Kačenky, 9218 (Cucurbita pepo)
HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Kačenky, 9218HOBBY, Květiny letničky – Tykev okrasná Kačenky, 9218

Tykev okrasná Kačenky

Žluté podlouhlé plody se zahnutou vrchní částí – krčkem jsou někdy označované labutěnky, anglicky crookneck – zahnutý krk, v době zralosti jsou až oranžové.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 1,5 g

Skladem

Katalogové číslo: 9218 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Někdy označované jako labutěnky, anglicky crookneck – zahnutý krk. Žluté, v době zralosti až oranžové, podlouhlé plody se zahnutou vrchní částí – krčkem. Jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony. Pěstujeme jako jiné tykve, můžeme ji nechat popínat po pergole nebo jiné konstrukci. Přináší množství drobných plodů ve směsi barev a tvarů. Upřednostňuje slunnou lokalitu a teplé záhřevné půdy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo

Název slovensky

Tekvica okrasná

Obsah

1,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.