PROFI, Zelenina SEMO - Tykev okrasná Mini Turban, p9211 (Cucurbita pepo)

Tykev okrasná Mini Turban

Tykev okrasná Mini Turban má atraktivní menší turbanovité plody. Jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony, kterou pěstujeme jako jiné tykve.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9211 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Drobnoplodá varianta známé odrůdy Turk´s Turban. Plody mají průměr 10 až 15 cm. Malé plody ozdobí vaše ošatky a košíky. Jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony. Pěstujeme jako jiné tykve, můžeme ji nechat popínat po pergole nebo jiné konstrukci. Přináší množství drobných plodů ve směsi barev a tvarů. Upřednostňuje slunnou lokalitu a teplé záhřevné půdy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo

Název slovensky

Tekvica okrasná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.