PROFI, Zelenina SEMO - Tykev okrasná Pear Bicolor, p9212 (Cucurbita pepo)

Tykev okrasná Pear Bicolor

Tykev okrasná Pear Bicolor jsou dvoubarevné žlutozelené hruštičky. Snadno se vysuší, nehnijí a tvoří dlouhodobou dekoraci. Délka plodů je 12 až 15 cm.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9212 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Dvoubarevné žlutozelené plody ve tvaru drobných hruštiček s délkou 12 až 15 cm. Lehce se vysuší, nehnijí a tvoří dlouhodobou dekoraci. Jednoletá poléhavá rostlina s dlouhými výhony. Pěstujeme jako jiné tykve, můžeme ji nechat popínat po pergole nebo jiné konstrukci. Přináší množství drobných plodů ve směsi barev a tvarů. Upřednostňuje slunnou lokalitu a teplé záhřevné půdy. Dvoubarevné žlutozelené plody ve tvaru drobných hrušek s délkou 12 až 15 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo

Název slovensky

Tekvica okrasná

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

14+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.