HOBBY, Zelenina - Tykev olejná Apetit, 4003 (Cucurbita pepo L.var. Oleifera)
HOBBY, Zelenina – Tykev olejná Apetit, 4003HOBBY, Zelenina – Tykev olejná Apetit, 4003

Tykev olejná Apetit

Bezslupkatá tykev, odrůda tykve s poloplazivou lodyhou, středně větví, je určena pro produkci semene na konzum i lisování.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4003 Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Bezslupkatá tykev, odrůda tykve s poloplazivou lodyhou. Středně větví. Je určena pro produkci semene na konzum i lisování. Má výborný zdravotní stav. Semeno má vysokou nutriční hodnotu, obsahuje zinek.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo L.var. Oleifera

Název slovensky

Tekvica olejná

Kolekce

RACIO

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.