PROFI, Zelenina SEMO - Tykev olejná Apetit, p4003 (Cucurbita pepo L.var. Oleifera)
PROFI, Zelenina SEMO – Tykev olejná Apetit, p4003

Tykev olejná Apetit

Tykev olejná Apetit je odrůda tykve olejné s poloplazivou lodyhou. Je určena pro produkci semene na konzum i lisování. Semeno tykve Apetit má vysokou nutriční hodnotu, obsahuje zinek.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4003 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev olejná Apetit je odrůda tykve olejné s poloplazivou lodyhou. Tykev olejná Apetit je určená pro produkci semene na konzum i lisování. Předností této odrůdy je především dobrý zdravotní stav a vysoký výnos semen. Ta jsou světlejší a drobnější než u odrůdy tykve Eso, ale mají vysoký obsah oleje, takže se hodí především na tento způsob zpracování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo L.var. Oleifera

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.