HOBBY, Zelenina - Tykev Shokichi Red, 4086 (Cucurbita maxima Duchesne)
HOBBY, Zelenina – Tykev Shokichi Red, 4086HOBBY, Zelenina – Tykev Shokichi Red, 4086

Tykev Shokichi Red

Rostlina s menšími, jasně oranžovými plody o velikosti 0,5 – 1 kg, má velmi dobrou chuť a sušší dužninu, svojí velikostí je perfektní na jedno vaření.

51,29 Kč s DPH

(44,60 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 8 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4086 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykve typu Kabocha si v posledních letech získávají oblibu mezi zahrádkáři po celém světě. Plody jsou kulatější než u tradičního Hokkaida, u nějž je hmotnost plodů 1,5 až 2 kg. Lze říci, že jde o kulaté Hokkaido. Odrůda Shokichi Red je typu mini Kabocha (mini Hokkaido) – rostlina s menšími, jasně oranžovými plody o velikosti 0,5 – 1 kg. Má velmi dobrou chuť a sušší dužninu. Je vhodná na polévky, na koláče, na plnění a může být i ozdobou na stole. Svojí velikostí je perfektní na jedno vaření, kdy ji spotřebujeme celou. Rostlina tvoří liánu, při dobré péči má až 8 plodů na rostlině. Jejich počet a velikost závisí na prostoru a péči, který rostlina má. Je raná, okolo 60 dní.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima Duchesne

Název slovensky

Tekvica

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

8 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

6+7=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.