PROFI, Zelenina SEMO - Tykev Vegetable Spaghetti, p4085 (Cucurbita pepo. L.)
novinka

Tykev Vegetable Spaghetti

Plazivá bujně rostoucí tykev, vejčitě oválné žluté plody s jemnou dužninou, která se po uvaření rozpadá na vlákna podobná špagetám, dobře skladovatelné plody.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4085 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Plazivá bujně rostoucí tykev s vejčitě oválnými žlutými plody. Délka plodů je 20 – 30 cm a jejich hmotnost cca 2 kg. Dužnina plodu je jemná, tenká a nitkovitá. Po uvaření plodu se dužnina rozpadá na vlákna podobná špagetám. Dá se poté použít jako méně kalorická náhrada těstovin. Na suchém a chladném místě je plod skladovatelný do konce roku.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.