PROFI, Zelenina SEMO - Tykev velkoplodá Baby Spaghetti, p4061 (Cucurbita pepo L.)

Tykev velkoplodá Baby Spaghetti

Raná, středně vzrůstná špagetová tykev s malými plody, vegetační doba do zralosti prvních plodů je pouhých 90 dní, je tedy až o 20 dní ranější než tradiční špagetové tykve.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4061 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raná, středně vzrůstná špagetová tykev s malými plody. Vegetační doba do zralosti prvních plodů je pouhých 90 dní, je tedy až o 20 dní ranější než tradiční špagetové tykve. Vyrovnané, atraktivní, žlutooranžové plody oválného tvaru váží 0,4 až 0,6 kg. Dužnina se při plné zralosti dělí na nitkovité žlutooranžové špagety s vynikající oříškovou příchutí. Baby Spaghetti Vás při pěstování překvapí opravdu velmi vysokým výnosem 15 až 20 plodů na jedné rostlině.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

16+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.