PROFI, Zelenina SEMO - Tykev velkoplodá Butternut, p4074 (Cucurbita moschata Duch. ex Poir.)
PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Butternut, p4074

Tykev muškátová Butternut

Velmi raná odrůda s hruškovitým podlouhlým plodem světle zelené, později béžové barvy. Dužnina má máslově ořechovou chuť s velmi malým počtem semen.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4074 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Zajímavá, velmi raná odrůda typu BUTTERNUT s hruškovitým podlouhlým plodem světle zelené, později béžové barvy. Velikost plodu 15 × 30 – 50 cm. V časné zralosti je dužnina krémově bílá až světle žlutá, v plné zralosti jasně oranžová. Dužnina má máslově ořechovou chuť s velmi malým počtem semen. BUTTERNUT lze použít ke konzervování, syrové mladé plody jsou vhodné na přímý konzum a k přípravě salátů.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita moschata Duch. ex Poir.

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+12=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.