HOBBY, Kolekce osiva - Tykev velkoplodá Goliáš, 4002b (Cucurbita maxima Duchesne)
HOBBY, Kolekce osiva – Tykev velkoplodá Goliáš, 4002bHOBBY, Kolekce osiva – Tykev velkoplodá Goliáš, 4002b

Tykev velkoplodá Goliáš (bio)

Tykev velkoplodá Goliáš (bio) je plazivá rostlina s kulovitými až oválnými plody o hmotnosti 20 až 50 kg, ohnivě oranžové barvy s oranžovou nasládlou dužninou silnou 3 až 5 cm.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 9 g

Skladem

Katalogové číslo: 4002b Kategorie: , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev velkoplodá Goliáš (bio) je plazivá rostlina mohutného vzrůstu s kulovitými až oválnými plody, ohnivě oranžové barvy s oranžovou jemnou, nasládlou dužninou silnou 3 až 5 cm. Plod dosahuje hmotnosti 20 až 50 kg. Odrůda je určená pro jednorázovou sklizeň v botanické zralosti. Spon je 200 × 100 cm. Plody jsou vhodné pro přímý konzum, kuchyňskou úpravu, konzervaci kompotováním, na džemy i jako krmivo pro domácí zvířata. Nejvhodnější odrůda na zavařování.

Kolekce BIO – Bio osivo a semena v Bio kvalitě

Tato tykev velkoplodá Goliáš je zařazena do kolekce BIO, což znamená, že toto Bio osivo a semena nabízíme v BIO kvalitě. Většinu odrůd v Bio kvalitě nabízíme i jako běžné osivo.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima Duchesne

Název slovensky

Tekvica plazivá

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

9 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

9+18=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.