PROFI, Zelenina SEMO - Tykev velkoplodá Grey Queen, p4081 (Cucurbita maxima Duchesne)

Tykev velkoplodá Grey Queen F1

Tykev typu Hokkaido se světle šedou slupkou a  pevnou,  sytě oranžovou dužninou s vysokým obsahem karotenu a velmi dobrou skladovatelností.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4081 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev se světle šedou slupkou a  pevnou,  sytě oranžovou dužninou s vysokým obsahem karotenu a velmi dlouhou skladovatelností – v optimálních podmínkách (sucho, dobře větrané) až do jara. Plody Grey Queen váží 2,5, až 3,5 kg jsou určeny pro kuchyňské zpracování.  Využití jako u standardního Hokkaida, zejména na přípravu dýňové polévky, tykvového pyré a na pečení a zapékání.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima Duchesne

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.