HOBBY, Zelenina - Tykev velkoplodá Hokkaido Orange, 4075b (Cucurbita maxima Duchesne)
HOBBY, Zelenina – Tykev velkoplodá Hokkaido Orange, 4075b

Tykev velkoplodá Hokkaido Orange (bio)

Rostlina s jasně oranžovými plody , o průměru 20 – 25 cm, je chutná, všestranně využitelná, oceňovaná ve vegetariánské kuchyni.

41,06 Kč s DPH

(35,70 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 s

Skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4075b Kategorie: , , , , Štítky: , , , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Plazivá rostlina s jasně oranžovými plody ploše kulovitého tvaru, o průměru 20 – 25 cm. Předností odrůdy je vysoký podíl dužniny k semeníku a vysoký obsah karotenu. Hokkaido je chutná, všestranně využitelná tykev, oceňovaná ve vegetariánské kuchyni a v přípravě racionální výživy.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima Duchesne

Název slovensky

Tekvica

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 s

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+0=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.