HOBBY, Zelenina - Tykev velkoplodá Marina di Chioggia, 4073 (Cucurbita maxima Duchesne)
HOBBY, Zelenina – Tykev velkoplodá Marina di Chioggia, 4073HOBBY, Zelenina – Tykev velkoplodá Marina di Chioggia, 4073

Tykev velkoplodá Marina di Chioggia

Netypický, ploše kulovitý plod šedozelené barvy, povrch plodu je výrazně žebrovaný a hrbolatý. Pevná žlutooranžová dužnina připomíná chuť mrkve.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 2 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4073 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Netypický, ploše kulovitý plod šedozelené barvy, povrch plodu je výrazně žebrovaný a hrbolatý. Pevná žlutooranžová dužnina je příjemné nasládlé chuti připomínající mrkev. Je vhodná na konzervování i na přímý konzum, výborná na kandování. Zralé, plně vybarvené a zajímavě tvarované plody mají výrazný estetický účinek jako zimní dekorace. Dobře skladovatelná.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima Duchesne

Název slovensky

Tekvica plazivá

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+6=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.