HOBBY, Zelenina - Tykev velkoplodá Směs Hokkaido, 4084 (Cucurbita maxima Duchesne)
HOBBY, Zelenina – Tykev velkoplodá Směs Hokkaido, 4084HOBBY, Zelenina – Tykev velkoplodá Směs Hokkaido, 4084

Tykev velkoplodá Směs Hokkaido

Tykev velkoplodá Směs Hokkaido je směs barevných odrůd (oranžová, modrá, zelená), plody jsou vhodné pro tepelné úpravy, především na pečení, vaření a smažení.

74,64 Kč s DPH

(64,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 10 s

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev velkoplodá Směs Hokkaido je směs barevných odrůd (oranžová, modrá, zelená). Plody jsou velmi vhodné pro tepelné úpravy, především na pečení, vaření a smažení. Osivo jednotlivých odrůd je v sáčku barevně odlišeno mořením.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita maxima Duchesne

Název slovensky

Tekvica

Kolekce

Paleta barev

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

10 s

Cenová skupina

6

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

20+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.