PROFI, Zelenina SEMO - Tykev velkoplodá Yellowboys F1, p4069 (Cucurbita pepo L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Yellowboys F1, p4069PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Yellowboys F1, p4069-semo-zelenina-tykev-velkoploda-yellowboys-2PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Yellowboys F1, p4069PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Yellowboys F1, p4069

Tykev velkoplodá Yellowboys F1

Tykev velkoplodá Yellowboys F1 – předností tohoto hybridu je především vysoká tvarová vyrovnanost kulatých plodů. Pokožka je výrazně oranžová s žebrováním a dostatečně pevná pro přepravu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4069 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev velkoplodá Yellowboys F1 – předností tohoto hybridu je především vysoká tvarová vyrovnanost kulatých plodů. Ty dosahují hmotnosti 8 – 10 kg. Pokožka je výrazně oranžová s atraktivním žebrováním a dostatečně pevná pro přepravu i skladování. Zároveň ale není příliš tvrdá, takže se velmi dobře vykrajuje. Sytě oranžová dužnina je vhodná pro vaření.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+17=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.