PROFI, Zelenina SEMO - Tykev velkoplodá Yellowgirls F1, p4068 (Cucurbita pepo. L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Yellowgirls F1, p4068PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Yellowgirls F1, p4068PROFI, Zelenina SEMO – Tykev velkoplodá Yellowgirls F1, p4068

Tykev velkoplodá Yellowgirls F1

Tykev velkoplodá Yellowgirls F1 je sytě oranžová Halloweenská tykev s výrazným žebrováním, hmotnost plodu 6 až 8 kg, tvarová vyrovnanost plodů, vhodná k vyřezávání a pro kuchyňskou úpravu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4068 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev velkoplodá Yellowgirls F1 je sytě oranžová Halloweenská raná tykev s výrazným žebrováním. Ploše kulaté plody mají hmotnost 6 – 8 kg a jejich kůra je pevná, ale není tvrdá, a proto je tykev vhodná k vyřezávání. Vyznačuje se vysokou tvarovou vyrovnaností plodů. Odrůda je vhodná pro kuchyňské využití, nikoliv však na kompotování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica plazivá

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.