HOBBY, Květiny letničky - Tykev Yellowboys F1, 9199 (Cucurbita pepo L.)
HOBBY, Květiny letničky – Tykev Yellowboys F1, 9199HOBBY, Květiny letničky – Tykev Yellowboys F1, 9199

Tykev Yellowboys F1 (SM)

Tykev Yellowboys F1 má ploše kulaté plody, s výrazně oranžovou pokožkou s atraktivním žebrováním. Ve srovnání s Yellowgirls F1 jsou plody vyšší, větší a oválné.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9199 Kategorie: , , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev velkoplodá Yellowboys F1 je tykev vhodná pro Halloween. Plody o hmotnosti 8 až 10 kg jsou ploše kulaté, s výrazně oranžovou pokožkou s atraktivním žebrováním. Pokožka je dostatečně pevná, ale není tvrdá, takže se dobře vykrajuje. Vyniká vysokou tvarovou vyrovnaností plodů. Sytě oranžová dužina je vhodná pro kuchyňskou úpravu, zejména je vynikající na dýňové polévky. Ve srovnání s Yellowgirls F1 jsou plody vyšší, větší a oválné.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica plazivá

Kolekce

K dekoraci

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

20+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.