HOBBY, Květiny letničky - Tykev Yellowgirls F1, 9198 (Cucurbita pepo L.)
HOBBY, Květiny letničky – Tykev Yellowgirls F1, 9198HOBBY, Květiny letničky – Tykev Yellowgirls F1, 9198

Tykev Yellowgirls F1 (SM)

Tykev Yellowgirls F1 má ploše kulaté plody, s výrazně oranžovou pokožkou s atraktivním žebrováním, plody jsou nižší základny a spíše široké, vhodné na Halloween.

50,49 Kč s DPH

(43,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9198 Kategorie: , , , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tykev Yellowgirls F1 – plody o hmotnosti 4-6 kg jsou ploše kulaté, s výrazně oranžovou pokožkou s atraktivním žebrováním. Díky své velikosti je velmi vhodná pro děti k vyřezávání na Halloween. Pokožka je dostatečně pevná, ale není tvrdá. Má velmi vysokou tvarovou vyrovnanost plodů. Sytě oranžová dužina je vhodná pro kuchyňskou úpravu, zejména je vynikající na dýňové polévky. Plody jsou nižší základny a spíše široké.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita pepo. L.

Název slovensky

Tekvica plazivá

Kolekce

K dekoraci

Ošetření

osivo ošetřeno proti chorobám

Balení

Barevné sáčky

Obsah

3 g

Cenová skupina

5

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

20+3=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.