PROFI, Zelenina SEMO - Tykve okrasné, p9215 ()

Tykve okrasné

Firma SEMO nabízí pestrý sortiment okrasných tykví. Konkrétní nabídku vždy najdete v ceníku firmy SEMO pro aktuální obchodní sezónu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p9215 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Firma SEMO nabízí velmi pestrý sortiment okrasných tykví a to jak maloplodých, tak i velkoplodých. Patří k nim tykve BABY BOO, MINI TURBAN, Z BRADAVIC, JACK BE LITTLE, KAČENKY, SWEET DUMPLING, ANDĚLSKÁ KŘÍDLA, PEAR BICOLOR, TRNOVÁ KORUNA, CELEBRATION F1 a GALAXY OF STARS F1. Konkrétní nabídku vždy najdete v ceníku firmy SEMO pro aktuální obchodní sezónu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Cucurbita

Název slovensky

Tekvice

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.