HOBBY, Květiny letničky - Vitálka položená žlutá, 9495 (Sanvitalia procumbens)
HOBBY, Květiny letničky – Vitálka položená žlutá, 9495HOBBY, Květiny letničky – Vitálka položená žlutá, 9495

Vitálka položená žlutá

Bohatě kvetoucí selekce nesoucí drobné úbory žlutých květů s tmavým středem, používaná pro okraje květinových záhonů, pro obruby i do suchých zídek.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9495 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rozprostřená až plazivá letnička používaná pro okraje květinových záhonů, pro obruby i do suchých zídek. V poslední době se výborně uplatňuje i na balkóny – do truhlíků a vegetačních nádob. Díky převislému růstu a záplavě žlutých květů se výborně kombinuje s modrými lobelkami, nízkým nestařcem, nebo nízkou plaménkou. Vyhovuje jí přímé slunce a úrodná, dobře propustná půda. Pro získání silnějších rostlin pikýrujeme po 3 – 4 semenáčcích. Bohatě kvetoucí selekce nesoucí drobné úbory žlutých květů s tmavým středem, výška 20 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Sanvitalia procumbens

Název slovensky

Sanvitália poliehavá

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

19+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.