PROFI, Zelenina TAKII - Vodnice Natsu Komachi F1, p4127 (Brassica rapa L. var. Rapa)

Vodnice Natsu Komachi F1

Raný hybrid (40 až 45 dní od výsevu) je výrazně odolný k vykvétání a tím ideální i pro casné jarní výsevy, můžeme jej rychlit i ve sklenících a fóliovnících.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4127 Kategorie: , , Štítky: ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Tento raný hybrid je výrazně odolný k vykvétání a tím ideální i pro casné jarní výsevy. Můžeme jej rychlit i ve sklenících a fóliovnících, ze všech nabízených vodnic má Natsu Komachi nejnižší nať. Jedná se o ranou vodnici (40 až 45 dní od výsevu). Bílá kulatá bulvička má průměr 5 až 10 cm stejně jako u vodnice japonská Fuku Komachi.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica rapa L. var. rapa

Název slovensky

Okrúhlica

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

11+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.