HOBBY, Zelenina - Vodnice Purple Top Milan, 4102b (Brassica rapa L. var. rapa)
HOBBY, Zelenina – Vodnice Purple Top Milan, 4102b

Vodnice Purple Top Milan (bio)

Velmi nenáročná zelenina, vyžaduje vlhčí prostředí. Používá se pro přímý konzum, je skladovatelná od listopadu do ledna.

18,52 Kč s DPH

(16,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,6 g

Není skladem

Pokud máte zájem o nákup většího množství (volně váženého) osiva, kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese obchod@semo.cz nebo na telefonních číslech +420 582 301 900 nebo +420 582 301 902.

Katalogové číslo: 4102b Kategorie: , , , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Vysévá od března do poloviny srpna. Velmi nenáročná zelenina, vyžaduje vlhčí prostředí. Používá se pro přímý konzum, je skladovatelná od listopadu do ledna. BIO semena pro ekologickou produkci, jsou vhodná i k nakličování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica rapa L. var. rapa

Název slovensky

Vodnica

Kolekce

BIO

Balení

Barevné sáčky

Obsah

0,6 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

12+14=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.