HOBBY, Květiny letničky - Všelicha iberkolistá směs, 9072 (Brachycome iberidifolia)
HOBBY, Květiny letničky – Všelicha iberkolistá směs, 9072HOBBY, Květiny letničky – Všelicha iberkolistá směs, 9072

Všelicha iberkolistá směs

Rychle rostoucí, kompaktní, bohatě větvená letnička s drobnými listy, která kvete po celé léto. Směs obsahuje modré, modrofialové, růžové a bílé barvy květů.

19,67 Kč s DPH

(17,10 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,2 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9072 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rychle rostoucí, kompaktní, bohatě větvená letnička s drobnými, hluboce členěnými listy, původem z Austrálie. Po celé léto vytrvale kvete úbory modrých, růžových a bílých květů. Je vhodná do truhlíků, skalek a na okraje záhonů. Na zálivku je všelicha nenáročná, vyžaduje plné slunce a lehčí, dobře propustnou půdu. Dorůstá do výšky 25 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brachycome iberidifolia

Název slovensky

Krátkochľpok iberkolistý

Obsah

0,2 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

2+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.