HOBBY, Květiny letničky - Zaječí ocásek (sametovka) sametovka, 9350 (Lagurus ovatus)
HOBBY, Květiny letničky – Zaječí ocásek (sametovka) sametovka, 9350HOBBY, Květiny letničky – Zaječí ocásek (sametovka) sametovka, 9350

Zaječí ocásek (sametovka) sametovka

Jednoletá okrasná tráva s měkce chlupatým květenstvím připomínajícím zaječí ocásek. Používá se do smíšených záhonů, k řezu a hlavně k sušení.

30,13 Kč s DPH

(26,20 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,5 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9350 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Jednoletá okrasná tráva se silnými trsy které dorůstají do výšky 40 cm, s měkce chlupatým květenstvím připomínajícím zaječí ocásek. Používá se do smíšených záhonů, k řezu a hlavně k sušení. Vyséváme přímo na záhon, můžeme předpěstovat sadbu. Vyžaduje slunné stanoviště a kvalitní, humózní půdu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Lagurus ovatus

Název slovensky

Zajačka vajcovitá

Obsah

0,5 g

Cenová skupina

4

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější související dotazy v poradně

Položit dotaz

7+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.