PROFI, Zelenina TAKII - Zelí hlávkové Coronata F1, p4265 (Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.)
novinka
PROFI, Zelenina TAKII – Zelí hlávkové Coronata F1, p4265PROFI, Zelenina TAKII – Zelí hlávkové Coronata F1, p4265

Zelí hlávkové Coronata F1

Zelí hlávkové Coronata F1 je pozdní zelí pro skladování s hlávkou cca 3 kg. Má perfektní zdravotní stav a odolnost ke stresům prostředí, dosahuje vysokého výnosu.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4265 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Pozdní zelí (140 dnů), které vyplňuje mezeru po populárním hybridu Valita. Hybrid Coronata zdobí, stejně jako jeho předchůdce, především perfektní zdravotní stav a odolnost ke stresům prostředí, dosahuje stabilně vysokých výnosů v suchých i mokrých letech. Výraznou předností je odolnost (HR) k Fusáriu i vysoká tolerance (IR) ke Xanthomonas. Coronoata je zelí pro podzimní sklizně na přímý konzum a dlouhodobé skladování. Pevné kulaté hlávky na vyšším vnějším košťálu o hmotnosti 2 až 4 kg jsou velmi odolné k praskání. Vzpřímenější manžetové listy mají lžičkovitý tvar a dobře kryjí hlávku.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.

Název slovensky

Kapusta hlávková

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.