PROFI, Zelenina SEMO - Zelí hlávkové Korino F1, p4250 (Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.)
PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Korino F1, p4250PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Korino F1, p4250PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Korino F1, p4250

Zelí hlávkové Korino F1

Polorané zelí s mírně ploše kulovitou hlávkou. KORINO je určeno zejména pro přímý konzum a rané krouhání. Vyniká jemnou konzistencí a chutí krouhanky.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4250 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Polorané zelí s mírně ploše kulovitou hlávkou. KORINO je určeno zejména pro přímý konzum a rané krouhání. Postupnou sklizeň můžeme zahájit koncem července. Později hlávka přibývá na hmotnosti, ale nepraská a vydrží na poli až 4 týdny. Vyniká jemnou konzistencí a chutí krouhanky.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.

Název slovensky

Kapusta obyčajná hlávková

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

18+15=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.