PROFI, Zelenina SEMO - Zelí hlávkové Minica F1, p4207 (Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef.)

Zelí hlávkové Minica F1

Rané malohlávkové zelí určené pro přímý konzum, hlávka je kulovitá, mírně špičatá, s hmotností od 0,5kg do 1 kg, má jemnou vnitřní strukturu, malý vnitřní košťál.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4207 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rané malohlávkové zelí (70 dní od výsadby) určené pro přímý konzum. Hlávka je kulovitá, mírně špičatá, s hmotností od 0,5kg do 1 kg – velikost výrazně závisí na hustotě výsadby. Hlávka zelí Minica má jemnou vnitřní strukturu, malý vnitřní košťál a je velmi odolná k praskání – dlouho vydrží na poli a můžeme ji doporučit i pro střednědobé skladování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar. capitata (L.) Alef.

Název slovensky

Kapusta hlávková

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

1+5=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.