PROFI, Zelenina TAKII - Zelí hlávkové Monserrate F1, p4236 (Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.)

Zelí hlávkové Monserrate F1

Raná odrůda špičatého zelí s hlávkou o hmotnosti 1,3 až 1,5 kg, hlávka má hustou strukturu a krátký vnitrní koštál, hlávky dlouho vydrží na poli, nepraskají.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4236 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi očekávaná raná odrůda špičatého zelí s hlávkou o hmotnosti 1,3 až 1,5 kg. Hlávka má hustou strukturu a krátký vnitrní koštál. Sklízecí „okno“ je u této odrůdy zelí opravdu široké, hlávky dlouho vydrží na poli, nepraskají. Vegetační doba cca 65 dní od výsadby, doporučená hustota 50 000 rostlin na hektar. Odrůda Monserrate je určena pro letní až pozdně podzimní sklizně a je vhodná i pro delší skladování.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.

Název slovensky

Kapusta obyčajná hlávková

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

8+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.