PROFI, Zelenina SEMO - Zelí hlávkové Portoza F1, p4240 ()
PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Portoza F1, p4240PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Portoza F1, p4240PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Portoza F1, p4240

Zelí hlávkové Portoza F1

Je to pozdní kruhárenské zelí, které však lze i dlouhodobě skladovat. Výborná univerzální odrůda pro průmysl i dlouhodobé skladování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4240 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Je to pozdní kruhárenské zelí, které však lze i dlouhodobě skladovat. Kulovité hlávky dosahují hmotnosti 3 – 6 kg. Mají malý vnitřní a vyšší vnější košťál. Vydrží dlouho na poli, dobře snáší přímrazky, jsou odolné k zahnívání, nepraskají. PORTOZA je méně napadána třásněnkami. Výborná univerzální odrůda pro průmysl i dlouhodobé skladování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název slovensky

Kapusta obyčajná hlávková

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+16=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.