PROFI, Zelenina SEMO - Zelí hlávkové Ritmo F1, p4243 (Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.)
PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Ritmo F1, p4243PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Ritmo F1, p4243PROFI, Zelenina SEMO – Zelí hlávkové Ritmo F1, p4243

Zelí hlávkové Ritmo F1

Polopozdní kruhárenské zelí. Velká, ploše kulovitá hlávka je odolná k vyvrácení i praskání. Má jemnou vnitřní strukturu a dobře snáší krátkodobé skladování.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4243 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Polopozdní kruhárenské zelí. Vyznačuje se mohutným vzrůstem a tmavě zeleným listem. Velká, ploše kulovitá hlávka je odolná k vyvrácení i praskání. Má jemnou vnitřní strukturu a dobře snáší krátkodobé skladování.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.

Název slovensky

Kapusta obyčajná hlávková

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

15+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.