PROFI, Zelenina TAKII - Zelí hlávkové Ruby Charm F1, p4323 (Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.)

Zelí hlávkové Ruby Charm F1

Rané až polorané (85 dní) bujně rostoucí zelí s mohutnou listovou manžetou, hlávky jsou kulovité, vydrží dlouho na poli, nepraskají.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4323 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Rané až polorané (85 dní) bujně rostoucí zelí s mohutnou listovou manžetou. Hlávky jsou kulovité a podobně jako u pozdnějšího Ruby Perfection F1 vydrží dlouho na poli, nepraskají. Doporučená hustota výsadby je 40 až 50 000 jedinců na hektar. Ruby Charm dobře snáší i hustou výsadbu a dosahuje velikost hlávek, v závislosti na sponu, od 1,5 do 2,5 kg. Hlávky jsou určeny pro přímý konzum i střednědobé skladování. Ruby Charm je bezesporu velmi vitální zelí odolné k nízkým i vysokým teplotám. Jeho podstatnou předností je i vysoká tolerance ke Xanthomonas.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. alba DC.

Název slovensky

Kapusta obyčajná hlávková

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

3+8=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.