PROFI, Zelenina TAKII - Zelí hlávkové Ruby Perfection F1, p4321 (Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. rubra DC.)
PROFI, Zelenina TAKII – Zelí hlávkové Ruby Perfection F1, p4321PROFI, Zelenina TAKII – Zelí hlávkové Ruby Perfection F1, p4321PROFI, Zelenina TAKII – Zelí hlávkové Ruby Perfection F1, p4321

Zelí hlávkové Ruby Perfection F1

Poloraná odrůda s vynikajícím zdravotním stavem. Rychle rostoucí zelí s mohutnějším habitem vhodné pro rané i pozdní výsadby.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4321 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Velmi zajímavá poloraná odrůda (90 dní) s vynikajícím zdravotním stavem. Rychle rostoucí polorané zelí s mohutnějším habitem vhodné pro rané i pozdní výsadby. Hlávka je kulovitá, má úzký vnitřní košťál a dosahuje hmotnosti 1,5 – 2,0 kg. Dlouho vydrží na poli, nepraská. Lze jej tedy použít na časné zářijové prodeje i na skladování. Kombinace ranosti a dobré skladovatelnosti je pro pěstitele jistě výhodná, neboť umožňuje pružně reagovat na měnící se poptávku trhu.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica oleracea L. convar.capitata (L.) Alef. var. rubra DC.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

5+20=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.