PROFI, Zelenina TAKII - Zelí pekingské Enduro F1, p4420 (Brassica rapa L. var. rapa L.)
PROFI, Zelenina TAKII – Zelí pekingské Enduro F1, p4420PROFI, Zelenina TAKII – Zelí pekingské Enduro F1, p4420PROFI, Zelenina TAKII – Zelí pekingské Enduro F1, p4420PROFI, Zelenina TAKII – Zelí pekingské Enduro F1, p4420

Zelí pekingské Enduro F1

Špičkový pozdní hybrid pekingského zelí pro dlouhodobé skladování. Má velmi pevnou a dobře uzavřenou hlávku soudkovitého tvaru.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4420 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Špičkový pozdní hybrid pekingského zelí pro dlouhodobé skladování. Má velmi pevnou a dobře uzavřenou hlávku soudkovitého tvaru. Velkou předností tohoto hybridu je vysoká odolnost k nádorovitosti i vadám způsobených relativním nedostatkem přijatelného vápníku. Sklizňová hmotnost hlávek se pohybuje do 2 kg. Odrůda je určena především na letní výsadbu.

Další informace

Výrobce

TAKII

Název latinsky

Brassica rapa L. var. rapa L.

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

13+13=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.