PROFI, Zelenina SEMO - Zelí pekingské Rapid F1, p4407 (Brassica rapa L.)
PROFI, Zelenina SEMO – Zelí pekingské Rapid F1, p4407

Zelí pekingské Rapid F1

Zelí pekingské Rapid F1 je raný hybrid pekingského zelí s kompaktní soudkovitou hlávkou a vysokou odolností k vybíhání do květu, má dobrý zdravotní stav.

Objednávat můžete následovně

E-mail: profi@semo.cz

Telefon: +420 582 301 900

Fax: +420 582 381 189

Katalogové číslo: p4407 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Raný hybrid zelí pekingské Rapid (60 dní od výsadby) je určen pro podzimní sklizně a následně ke střednědobému skladování. Tmavozelená hlávka je pevná, dobře uzavřená, s hmotností 1,5 až 2,0 kg. Předností této odrůdy je dobrý zdravotní stav. Rapid je odolný k houbovým chorobám listů, zejména Alternáriu a není citlivý k deficitu vápníku. Sklízíme jej od září do listopadu.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Brassica rapa L.

Název slovensky

Kapusta pekingská

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

4+11=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.