HOBBY, Květiny trvalky - Zvonek broskvolistý směs barev, 9760 (Campanula parsicifolia)
HOBBY, Květiny trvalky – Zvonek broskvolistý směs barev, 9760HOBBY, Květiny trvalky – Zvonek broskvolistý směs barev, 9760

Zvonek broskvolistý směs barev

Trvalka s přízemní růžicí úzkých, jasně zelených listů a vrcholovými květenstvími velkých modrých nebo bílých květů dorůstajícím do výšky 100 cm.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,25 g

Není skladem

Katalogové číslo: 9760 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Trvalka s přízemní růžicí úzkých, jasně zelených listů a vrcholovými květenstvími velkých modrých nebo bílých květů. Uplatní se ve skupinových i solitérních výsadbách, lze ji použít i pro řez do váz. Upřednostňuje slunné stanoviště, daří se jí však i v polostínu. Vyžaduje humózní, dostatečně vlhkou půdu. Plně mrazuvzdorná. Bílé a modré zvonky, výška 100 cm.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Campanula parsicifolia

Název slovensky

Zvonček broskyňolistý

Obsah

0,25 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Položit dotaz

10+19=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.