HOBBY, Květiny trvalky - Zvonek prostřední Cup and Saucers směs, 9610 (Campanula medium)
HOBBY, Květiny trvalky – Zvonek prostřední Cup and Saucers směs, 9610HOBBY, Květiny trvalky – Zvonek prostřední Cup and Saucers směs, 9610

Zvonek prostřední Cup and Saucers směs

Výrazná dvouletka pro záhony i k řezu květů. Výška 70 cm, dvojité květy se zvlněnými okraji korunních lístků ve směsi růžově, bíle a modře kvetoucích rostlin.

27,49 Kč s DPH

(23,90 Kč bez DPH)

Barevné sáčky – 0,3 g

Skladem

Katalogové číslo: 9610 Kategorie: , , Štítky: , ,
Facebooktwitter

Popis produktu

Výrazná dvouletka pro záhonovou výsadbu i pro řez květů. Výška 70 cm, dvojité květy se zvlněnými okraji korunních lístků. Vyžaduje výživnou hlinitopísčitou půdu s dostatkem vápna a plné slunce. Nesnáší příliš vlhké stanoviště. Směs růžově, bíle a modře kvetoucích rostlin.

Další informace

Výrobce

SEMO

Název latinsky

Campanula medium

Název slovensky

Zvonček prostredný

Obsah

0,3 g

Cenová skupina

3

Poradna

Poradna slouží pouze pro dotazy, které se týkají zaměření firmy SEMO, tzn. otázky na zeleninu, květiny, léčivé a aromatické rostliny. Dotazy mimo naši odbornost nebo odporující dobrým mravům budou bez zodpovězení odstraněné. V souladu s příslušnými ustanoveními Zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění, dáváte položením dotazu v poradně souhlas s použitím svojí e-mailové adresy pro obchodní a marketingové účely SEMO a.s., zejména pro účely zasílání obchodních sdělení.

Nejnovější odpovědi v poradně

Položit dotaz

12+9=

Prohlašuji, že jsem se seznámil se Zásadami zpracování osobních údajů.